BORDSTÄNDARE, Pierre Forsell, Skultuna, mässing, 1900-tal.

333488. BORDSTÄNDARE, Pierre Forsell, Skultuna, mässing, 1900-tal.

Märkt under krona Skultuna 1607, Sweden, K10, Nr. 85. Signerad P Forsell (Pierre Forsell).
Höjd 10,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 10 048