VASER, 2 st, "Zebra", Vicke Lindstrand Kosta.

333473. VASER, 2 st, "Zebra", Vicke Lindstrand Kosta.

Vas signerad LH 1116 Kosta höjd 12 cm.
Vas höjd ca 15 cm.

Den större har repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas höjd ca 15 cm.

Den större har repor.

Antal besök: 1 641