MATSERVIS "OSTINDIA", 48 delar, Rörstrand 1950-60-tal.

333470. MATSERVIS "OSTINDIA", 48 delar, Rörstrand 1950-60-tal.

9 mattallrikar, 5 djupa fat, 2 förrättstallrikar, 10 assietter, 2 såsskålar, 11 crèmekoppar, 1 uppläggningsfat med hänkel, 6 olika uppläggningsfat, 1 par ljusstakar.

6 delar med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 delar med nagg.

Antal besök: 1 466