ARTHUR PERCY. Hummertallrikar, 6 st, samt FAT, 6 st, "Reffla", Gullaskruf.

333462. ARTHUR PERCY. Hummertallrikar, 6 st, samt FAT, 6 st, "Reffla", Gullaskruf.

6 st 25 x 18 cm.
6 st 30 x 23 cm.

Repor, tillverkningsdefekter, en hummertallrik med nagg undertill.

Arthur Percy (1886–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st 25 x 18 cm.
6 st 30 x 23 cm.

Arthur Percy (1886–1976)

Antal besök: 1 566