MÖBELTYG, 2 mönster, 1900-tal.

333455. MÖBELTYG, 2 mönster, 1900-tal.

Rödblommigt ca 275 x 128 cm
Blåblommigt ca 405 x 129 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rödblommigt ca 275 x 128 cm
Blåblommigt ca 405 x 129 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 039