SOFFGRUPP, 3-delar, 1930/40-tal, röd plyschklädsel.

333439. SOFFGRUPP, 3-delar, 1930/40-tal, röd plyschklädsel.

Soffa med fällbara armlän. Längd 210 cm. Bredd 69 cm. Höjd 80 cm. Öronlappsfåtölj. Längd 77 cm. Bredd 78 cm. Höjd 100 cm. Fåtölj Längd 77 cm. Bredd 78 cm. Höjd 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 758