PIPOR samt PIPHUVUD, 4 delar, Keramik, Silver, 18/1900-tal.

333429. PIPOR samt PIPHUVUD, 4 delar, Keramik, Silver, 18/1900-tal.

Pipa, trä samt textil, piphuvud i keramik,
Pipa, trä samt textil, piphuvud i keramik, emaljerade mässingsdetaljer.
Pipa, trä, piphuvud i keramik, dekor med dansk soldat.
Piphuvud, trä, silverdetaljer, Stämplad: EH, svensk kattfot, stadsstämpel, F4.
Längder mellan: 15 - 119,5.

Ålders- och bruksslitage, nagg finnes.
2 Pipor med lösa piphuvuden.
1 Piphuvud med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längder mellan: 15 - 119,5.

2 Pipor med lösa piphuvuden.
1 Piphuvud med lagning.

Antal besök: 2 166