VÄGGPENDYL, flintgods, Trakonit, 1900-tal.

333408. VÄGGPENDYL, flintgods, Trakonit, 1900-tal.

Märkt Trakonit, Import. Dekor av frukt. Pendel samt nyckel finns.
Totalmått 27 x 21 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalmått 27 x 21 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 850