Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
ERWIND ANDERSSON. Komposition, olja på duk, signerad EA.
333392. ERWIND ANDERSSON. Komposition, olja på duk, signerad EA.
46x75 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
46x75 cm.
Bruksskick.
Garpenhus Auktioner
983