ARVID HJORTZBERG. L.T. Brogrens Bryggeri, Linköping. Akvarell. Signerad och daterad 1890. Ritning över bryggeri medföljer.

333369. ARVID HJORTZBERG. L.T. Brogrens Bryggeri, Linköping. Akvarell. Signerad och daterad 1890. Ritning över bryggeri medföljer.

Akvarell, bildmått 45.5 x 62 cm
Ritning, bildmått 36.5 x 47.5 cm.

Ej examinerade ur ram. Glas smutsat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 394