PARTI GLAS, 5 delar, Bertil Vallin, signerade.

33323. PARTI GLAS, 5 delar, Bertil Vallin, signerade.

Höjd 8-21,5 cm.

Obetydligt slitage. Den stolar skålen på fot ej signerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8-21,5 cm.

Antal besök: 1 899