KASTRULL, traktörpannor samt ugnsform, koppar, 1900-tal.

333210. KASTRULL, traktörpannor samt ugnsform, koppar, 1900-tal.

Kastrull med diameter 13,2, längd 30 cm, Polaris, Norge
Ugnsform, längd 37 cm, Portugal
Stekpannor/traktörpannor med lock, diameter 21 respektive 23 cm, ena från Spring, Schweiz.

Bruksslitage, viss missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 6 159