JAN (JOHANN) KONARSKI. TILLSKRIVEN. Olja på pannå.

333209. JAN (JOHANN) KONARSKI. TILLSKRIVEN. Olja på pannå.

Ridande kosack. signerad. 14 x 22 cm.

Ridande kosack. 14 x 22 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ridande kosack. 14 x 22 cm.

Antal besök: 1 683