CHAMPAGNEKYLARE MED STATIV, mässing och vitmetall, 1900-tal.

333148. CHAMPAGNEKYLARE MED STATIV, mässing och vitmetall, 1900-tal.

Total höjd 71 cm
Stativets höjd 53 cm.

Bruksslitage
Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 71 cm
Stativets höjd 53 cm.

Bruksslitage
Repor och märken.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 5 199