OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Maria dricker örtte, Julkalendern 1987", akvarell, signerad Runnerström.

333139. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Maria dricker örtte, Julkalendern 1987", akvarell, signerad Runnerström.

26 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 800