PARTI GLAS, 22 delar, röd glasmassa, 1900-talets andra hälft.

333052. PARTI GLAS, 22 delar, röd glasmassa, 1900-talets andra hälft.

Bestående av bla skålar, assietter, glöggmuggar mm. Assietternas diameter 18 cm, Största skålens diameter 18,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 677