INDUSTRILAMPA, väggfäst, funkis, "Saxlampa", 1900-talets första hälft.

333047. INDUSTRILAMPA, väggfäst, funkis, "Saxlampa", 1900-talets första hälft.

Max. längd från vägg ca 118 cm.

Slitage, rost, fläckar. Möjligen kompletterade muttrar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 644