TAMBURMAJOR, metall, Interform Marketing AB Tranås, 1900-tal.

332856. TAMBURMAJOR, metall, Interform Marketing AB Tranås, 1900-tal.

Höjd 182 cm.

Slitage, ytsmuts, repor och klisterrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 182 cm.

Antal besök: 1 293