SALONGSGRUPP, 6 delar, Chippendale. 1900-talets första hälft.

332793. SALONGSGRUPP, 6 delar, Chippendale. 1900-talets första hälft.

Soffa, två fåtöljer, 2 lampbord samt soffbord.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 841