332734. FICKUR, 3 st, silver samt metall, totalvikt ca 199 gram, 1900-tal.
A. Bladin, Gefle, boett i metall, Halfkronometer.
Omärkt, boett i silver.
J.F Ljungblad, Gefle, märkt J.F Ljungblad import, boett i silver, urverk samt boett stämplad Omega.
Bruksslitage, A. Bladin-ur saknar fram & baklucka.