SLAGBORD Engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

332694. SLAGBORD Engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Längd 92, bredd 29, höjd 75 cm, total bredd ca 151 cm
Enkla grindar.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enkla grindar.

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 779