TAKLAMPA i metall och glas, 1900-tal.

332669. TAKLAMPA i metall och glas, 1900-tal.

Stomme i metall med inneslutande glasskupa i grönt glas.
Metall med dekor av blommor.
Höjd 60 cm.
Lampans höjd 26 cm.

El ej funktionstestad.
Bruksslitage.
Metall anlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metall med dekor av blommor.
Höjd 60 cm.
Lampans höjd 26 cm.

El ej funktionstestad.
Bruksslitage.
Metall anlupen.

Antal besök: 766