Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
ISABELLA LAURELL. komposition, blandteknik, signerad samt daterad.
332621. ISABELLA LAURELL. komposition, blandteknik, signerad samt daterad.
Ca 83 x 99 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 83 x 99 cm.
Auktionshuset Kolonn
4 741