VINSTÄLL, 2 st. Royal Copenhagen och Designit samt KANNOR, 2 st. Herstal, Danmark.

332617. VINSTÄLL, 2 st. Royal Copenhagen och Designit samt KANNOR, 2 st. Herstal, Danmark.

Vinställ, design Andreas Mikkelsen, Royal Copenhagen, 1992.
Vinställ, Tommy Larsen, Designit.
Kannor, 2 st. Herstal.

Bruksslitage. Repor. Handtag på kannor med kladdig beläggning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kannor, 2 st. Herstal.

Antal besök: 3 897