BESTICK, 25 delar, Thebe, Gense, 1900-talets andra hälft.

332614. BESTICK, 25 delar, Thebe, Gense, 1900-talets andra hälft.

6 knivar.
6 gafflar.
6 skedar.
Fiskkniv.
Potatissked.
Såsslev.
2 smörknivar.
2 skinkbestick.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 knivar.
6 gafflar.
6 skedar.
Fiskkniv.
Potatissked.
Såsslev.
2 smörknivar.
2 skinkbestick.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 892