BORDSUPPSATS, nysilver och glas, AG Dufva, sent 1800-tal.

332592. BORDSUPPSATS, nysilver och glas, AG Dufva, sent 1800-tal.

Höjd ca. 56 cm.

Obetydliga nagg. Spricka i glasfat. Repor. Mindre gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 56 cm.

Antal besök: 1 002