SILVER samt MYNT, 1800/1900-tal.

332582. SILVER samt MYNT, 1800/1900-tal.

Bland annat bricka, gräddkanna, skedar.
Vikt 570 gram + Mynt 300 gram.

Slitage, skador, gravyrer, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 512