SVEN GÖRAN SVENSSON G:SON. Olja på duk, signerad.

332455. SVEN GÖRAN SVENSSON G:SON. Olja på duk, signerad.

Komposition med flicka och fisk.
Ca. 50x61 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 50x61 cm.

Antal besök: 3 506