ALLAN HOBJER. Skulptur, figurkomposition, signerad och daterad 1983.

332445. ALLAN HOBJER. Skulptur, figurkomposition, signerad och daterad 1983.

Ramens mått 34 x 26,5 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens mått 34 x 26,5 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 3 539