PIEDESTAL med YTTERFODER, keramik, Capodimonte, Italien,18/1900-tal.

332441. PIEDESTAL med YTTERFODER, keramik, Capodimonte, Italien,18/1900-tal.

Med polykroma figurscener.
PIEDESTAL, Märkt med krönt N. Höjd: 69,5 cm.
Ytterfoder, Diam: 30, Höjd: ca 25,5 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med polykroma figurscener.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 2 986