SKULPTUR, grön sten, orientalisk, 1900-tal.

332439. SKULPTUR, grön sten, orientalisk, 1900-tal.

Höjd ca. 25 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 25 cm.

Skador.

Antal besök: 1 046