CIGARETTÄNDARE, Consul, sterling silver, 300 gram, Sigvard Bernadotte, 1970-tal.

332417. CIGARETTÄNDARE, Consul, sterling silver, 300 gram, Sigvard Bernadotte, 1970-tal.

Längd 8 cm, bredd 2,5 cm, höjd 6 cm.

Bruksslitage, gravyrer, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 337