AMADEUS BIANCHINI. Sydländskt landskap, olja på duk, signerad.

332404. AMADEUS BIANCHINI. Sydländskt landskap, olja på duk, signerad.

40 x 50 cm.

Gulnad, hål, färgbortfall, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 50 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 365