ORIENTALISK KERAMIK, 3 delar, 17/1800-tal.

332352. ORIENTALISK KERAMIK, 3 delar, 17/1800-tal.

2 tallrikar Famille rose, mindre skål Kina.

Sprickor, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sprickor, nagg.

Antal besök: 763