HENRY BOWSER WIMBUSH. TILLSKRIVEN. "Pitlochry Glen Tilt", akvarell, signerad och daterad -95.

332326. HENRY BOWSER WIMBUSH. TILLSKRIVEN. "Pitlochry Glen Tilt", akvarell, signerad och daterad -95.

Bakstycke med etikett: Raphael Tuck & sons Ltd.
19 x 29 cm.

Åldersslitage.
Öppet bakstycke.

Gör en kostnadsfri värdering!

19 x 29 cm.

Åldersslitage.
Öppet bakstycke.

Antal besök: 1 283