KARMSTOLAR, 2 st, varav en provinsarbete 1800-tal.

332258. KARMSTOLAR, 2 st, varav en provinsarbete 1800-tal.

Den andra stolen 1900-tal. Gråmålade med bronserade detaljer.

Slitage, senare bemålning och klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 615