GERD ALLERT. Litografi, signerad, daterad -75, numrerad 80/90 + Etsning/koppastick ÅKE LYRHOLM, "Lördaksbyk" signerad, daterad -81, numrerad 71/110.

332215. GERD ALLERT. Litografi, signerad, daterad -75, numrerad 80/90 + Etsning/koppastick ÅKE LYRHOLM, "Lördaksbyk" signerad, daterad -81, numrerad 71/110.

Allert, yttermått 30x33 cm.
Lyrholm, yttermått 28,5x21 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Allert, yttermått 30x33 cm.

Ej examinerade ur ram.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 829