SPEGELLAMPETTER, 1 par, metall, rokokostil, 1900-talets mitt.

332194. SPEGELLAMPETTER, 1 par, metall, rokokostil, 1900-talets mitt.

2 Spegellampetter, gjutmetall, med vardera två ljusarmar.
Medföljer 4 vita samt 4 röda lampskärmar i textil.
Bredder: 28, Höjder: 33 cm.

Bruksslitage.
Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredder: 28, Höjder: 33 cm.

Bruksslitage.
Ej genomgångna.

Antal besök: 646