PUDERSTOL, skuren dekor, rokoko. 1700-tal.

332190. PUDERSTOL, skuren dekor, rokoko. 1700-tal.

Läderklädd sits, kopplade ben.

Slitage, renoverad, kompletterad, märken, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 032