332128. LEKSAKER diverse. Technofix, LISS&Co GAGNEF, divesre bilar och bussar.
Technofix U.S.-ZONE 266 Car Elevator consisting of rectangular 4-sided box with rear depicting New York City skyline.
Urverk Technofix fungerar men saknar bilar. LISS&Co slitage och smärre skador.