BÖRGE SORNUM. Landskap, olja på duk, signerad.

332038. BÖRGE SORNUM. Landskap, olja på duk, signerad.

32x39,5 cm.

Delvis krackelering. Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

32x39,5 cm.

Antal besök: 1 928