GEORGES BRAQUE. EFTER. "Pichet et oiseau". Färgetsning, signerad och numrerad 43/200.

331860. GEORGES BRAQUE. EFTER. "Pichet et oiseau". Färgetsning, signerad och numrerad 43/200.

41 x 51 cm.

Litteratur
Maeght no 1005.

Ej examinerad ur ram.

Georges Braque (1882–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 51 cm.

Litteratur
Maeght no 1005.

Ej examinerad ur ram.

Georges Braque (1882–1963)

Antal besök: 1 899