SIGNIERT J. KURZMANN. Mycket av 3 litografier.

331822. SIGNIERT J. KURZMANN. Mycket av 3 litografier.

Litografi på handgjort papper, signerad och daterad, oramad. Mått ca. upp till 80 x 60 cm.

Mindre tecken på åldrande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre tecken på åldrande.

HannoVerum
Antal besök: 761