ERNST PETER RUHRIG. TILLSKRIVEN. hedmark landskap.

331798. ERNST PETER RUHRIG. TILLSKRIVEN. hedmark landskap.

Tusch på uppfostrat papper, signerad nedre högra och troligen daterad september 1959 (?), oramad. Mått ca. 60cm x 70 cm.

Blad lite brunad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blad lite brunad.

HannoVerum
Antal besök: 1 220