GOLVLAMPA, omkring 1900-talets mitt.

331762. GOLVLAMPA, omkring 1900-talets mitt.

Skärm troligen från Le Klint. Höjd ca 154 cm.

Slitage, märken. Skärm med bucklor och veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 617