NEJAD MELIH DEVRIM. Komposition, akvarell, signerad Nejad.

331741. NEJAD MELIH DEVRIM. Komposition, akvarell, signerad Nejad.

37x45 cm

Nejad Melih Devrim, (1923-1995), Turkiet.

Gör en kostnadsfri värdering!

37x45 cm

Antal besök: 1 788