4 assietter med nagg 1 med spricka, 2 tefat naggade, 2 tekoppar med nagg, 4 kaffefat med nagg, 1 kaffekopp med nagg, 4 skålar med sprickor, 6 tallrikar med nagg, eventuellt mer skador.