FIGURIN i porslin, skotsk terrier, Dahl Jensen, Danmark.

331703. FIGURIN i porslin, skotsk terrier, Dahl Jensen, Danmark.

Höjd 13 cm.
Längd 19 cm.
Märkt DJ Copenhagen Denmark 1066 F.

Bruksskick.
Micro nagg på svansen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm.
Längd 19 cm.

Bruksskick.
Micro nagg på svansen.

Antal besök: 1 920