OSKAR BERGMAN. Fäbogård. Färglitografi, 128/260, sign.

33170. OSKAR BERGMAN. Fäbogård. Färglitografi, 128/260, sign.

39x53 cm.

Oskar Bergman (1879–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

39x53 cm.

Oskar Bergman (1879–1963)

Antal besök: 1 111