SÖREN EDSBERG. komposition, olja på duk, signerad.

331699. SÖREN EDSBERG. komposition, olja på duk, signerad.

Ca 55 x 46 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 55 x 46 cm.

Fläckar.

Antal besök: 1 903